top of page

Jaunumi

Esiet informēts par notiekošo uzņēmumā

Tarifi no 2024 gada junija.jpg

2024. gada 23. maijā

Izmaiņas "Rīgas ūdens" tarifā

Ar 01.06.2024. stājas spēkā jauni SIA "Rīgas ūdens" tūdensapgādes pakalpojumu tarifi. Apstiprinātais tarifs noteikts 1,27 EUR par kubikmetru (bez PVN), bet par kanalizācijas pakalpojumiem – 1,03 EUR par kubikmetru (bez PVN) apmērā. 

BIO konteineri Riga.png

2024. gada 20. februārī

BIO atkritumu šķirošana Rīgā

Rīgā konteineri BIO atkritumu šķirošanai obligāti būs jāuzstāda pie daudzdzīvokļu mājām, kurās ir vairāk nekā desmit dzīvokļi, to paredz trešdien, 24. janvārī, Rīgas domē pieņemtie grozījumi noteikumos par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu galvaspilsētā. Pareizi šķirojot būs iespēja ietaupīt!

Untitled design (37).png

2024. gada 03. janvārī

Nodod savu eglīti otrreizējai pārstrādei!

Atkritumu apsaimniekotāji 2024. gadā Rīgā no daudzdzīvokļu mājām Ziemassvētku eglītes izvedīs bez maksas. Iedzīvotāji aicināti pievērst uzmanību, ka katrā atkritumu apsaimniekošanas zonā noteiktas dažādas prasības un termiņi eglīšu izvešanai.

Lodziju iestiklosana_Latvijas Namsaimnieks.jpg

2023. gada 12. oktobrī

Lodžiju iestiklošanas piedāvājums

Piedāvājam konsultācijas par lodžiju iestiklošanu, kā arī saskaņošanas procesa nodrošināšanu - rūpēsimies par Jūsu īpašuma attīstību kopā! Aizpildiet pieteikuma formu un saņemiet piedāvājumu!

06.png

2023. gada 20. septembrī

Par jaunu skaitītāju rādījumu nodošanas periodu

Sākot no 04.10.2023. tiek mainīts skaitītāju rādījumu nodošanas periods un tas būs no 25. līdz 28. datumam. Jau oktobra mēneša skaitītāju rādījumi būs jāiesniedz no 25. līdz 28. oktobrim!

06.png

2023. gada 27. jūlijā

Skaitītāju rādījumu nodošana

Informējam, ka sākot ar 01.09.2023. ar e-pasta starpniecību skaitītāju patēriņa rādījumus vairs nevarēs iesniegt.

Ērtākai un ātrākai rādījumu iesniegšanai aicinām izmantot pašapkalpošanās portālu BonoDomo - tikai ar dažu klikšķu palīdzību izstrādātā forma ļauj...

2109469388517717974.jpg

2023. gada 15. maijā

Siltumenerģijas tarifi

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) izvērtējusi un apstiprinājusi siltumenerģijas tarifa izmaiņas. No 2023.gada 15.maija AS RĪGAS SILTUMS apstiprinātais siltumenerģijas tarifs ir 91,26 EUR/MWh bez PVN.

Svetiku ekglite_edited.jpg

2023. gada 05. janvārī

Svētku eglīšu izvešana

Arī šogad atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniedzēji (SIA "Eco Baltia vide", SIA "Lautus Vide", SIA "Clean R") mūsu apsaimniekotājām mājām piedāvā bez maksas izvest svētku eglītes to otrreizējai pārstrādei. Viss, kas ir jāizdara ....

Jauni udens tarifi_edited_edited.jpg

2022. gada 01. augustā

Ūdenssaimniecības tarifi

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) ir apstiprinājusi jaunus SIA “Rīgas ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus, kas stāsies spēkā 01. oktobrī. Ūdensapgādes pakalpojumu tarifs  būs 1,20 EUR (bez PVN) par kubikmetru, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs būs 1,21 EUR (bez PVN) par kubikmetru.

LEGONIOZE_LVPORTALS.png

2022. gada 08. jūlijā

Kas ir Legioneloze?

 Legioneloze jeb Leģionāru slimība ir relatīvi reta infekcijas slimība, kura bieži norit kā pneimonija (plaušu karsonis). Ar legionelozi var inficēties tikai ieelpojot baktērijas saturošās ūdens daļinas, tāpēc aicinām iedzīvotājus regulāri veikt profilaktiskos darbus inficēšanās risku mazināšanai. Piemēram veikt dušas uzgaļu un izlietnes krānu tīrīšanu, izskalot ilgi...

Rigas udens.png

2022. gada 18. maijā

Ūdenssaimniecības tarifi

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK) 29.04.2022. ir apstiprinājusi jaunus SIA “Rīgas ūdens” ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifus. Turpmāk ūdensapgādes pakalpojumu tarifs būs 1,02 EUR/m3, bet kanalizācijas pakalpojumu tarifs – 0,91 EUR/m3 (bez PVN). Jaunie tarifi stāsies spēkā 1. jūnijā.

Skiro un ietaupi.webp

2022. gada 11. martā

Šķirosim arī stiklu un vieglo iepakojumu!

No šī gada 8. marta stājās spēkā Rīgas domes saistošie noteikumi, kas nosaka papildus stikla un vieglā iepakojuma šķirošanas atkritumu konteineru izvietošanu visos dzīvojamos un komerciālajos objektos, kuros jau ir izvietoti atkritumu konteineri.

Svetiku ekglite.png

2022. gada 10. janvāris

Svētku eglīšu izvešana

Arī šogad atkritumu apsaimniekošanas pakalpojuma sniedzēji (SIA "Eco Baltia Vide", SIA "Lautus", SIA "Clean R") mūsu apsaimniekotājām mājām piedāvā bez maksas izvest svētku eglītes to otrreizējai pārstrādei. Viss, kas ir jāizdara ....

rs_kalendaram_2013_221012.jpg

2021. gada 23. novembris

Siltumtīklu pārbaude

Sākot ar š.g. 24.novembri tiks veikta ikgadējā AS „RĪGAS SILTUMS” siltumtīklos cirkulējošā tehniskā ūdens (siltumnesēja) iekrāsošana ar fluorescējošu krāsvielu. Šādā veidā tiek kontrolēts tīklu un ...

Statistika4.png

2021. gada 24. oktobris

Klientu apkalpošanas statistika

Pagājušā gada septembrī ieviesām jaunu apkalpošanas modeli, kura mērķis ir sniegt klientiem iespēju uzreiz saņemt atbildes uz jautājumiem, kā arī ātrāku un efektīvāku darbu izpildi. Dalāmies ar ...

VentspilsNami.jpg

2021. gada 15. septembris

Par apkures sezonas uzsākšanu

Ir veiktas visas nepieciešamās pārbaudes un sagatavošanās darbi, un pirmajai dzīvojamai mājai apkure pēc iedzīvotāju lūguma tika pieslēgta jau 14. septembrī. 

post-Apse (4).png

2021. gada 02. augusts

Siltumenerģijas tarifa pieaugums

AS "Rīgas Siltums" informē par siltumenerģijas tarifa pieaugumu no š.g. 01. septembra. Siltumenerģijas tarifs ...

Skaititaji.jpg

2021. gada 21. jūnijs

Pārbaudiet skaitītāju derīguma termiņu

Šobrīd jau var veikt skaitītāju nomaiņu vai to atkārtoto vai pirmstermiņa verificēšanu, tāpēc aicinām mājas iedzīvotājus pārliecināties par savā dzīvoklī esošo skaitītāju derīguma termiņu.

Jauns-biznesa-modelis.png

2021. gada 13. janvāris

Klientu apkalpošanas modelis

Tagad katras mājas rīcībā ir ap 10 savas jomas speciālistu. Šāds inovatīvs apkalpošanas modelis ir veids, kā iedzīvotāji var attālināti kārtot visus ar ēku apsaimniekošanu saistītos jautājumus.

Bio-atkritumi.png

2020. gada 22. aprīlis

Bioloģiski noārdāmie atkritumi

“Latvijas Namsaimnieks” ir viens no pirmajiem namu apsaimniekošanas uzņēmumiem, kurš izmanto "Clean R” jauno pakalpojumu bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanā.

New Project (3).png

2020. gada 27. marts

Attīstam kientu apkalpošanas portālu

Mēs nemitīgi strādājam pie pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas, tāpēc nākamais loģiskais solis ir pašapkalpošanās portāla attīstība. Iepazīstiet e-Namsaimnieks.lv jaunā veidolā un ar jaunu funkcionalitāti!

LN apkure_edited_edited.jpg

2024. gada 25. aprīlī

Par apkures sezonas noslēgšanu

Iestājoties siltākiem laikapstākļiem informējam, ka ar 29.04.2024. uzsākam pakāpenisku apkures atslēgšanu mūsu pārvaldībā esošām mājām! Esam apkopojuši ieteikumus dzīvokļu īpašniekiem par veicamajiem darbiem noslēdzoties apkures sezonai. 

Rīgas ūdens ieteikumi_hlorēšanas darbi.jpg

2024. gada 05. februārī

Notiks ūdensvadu profilaktiskā dezinficēšana jeb hlorēšana

No otrdienas, 6. februāra, līdz piektdienai, 9. februārim, visā pilsētā plānota Rīgas ūdensvada tīklu profilaktiskā dezinficēšana jeb hlorēšana. Lai gan veselībai draudus tas nerada, ūdensvadu dezinficēšanas laikā un arī 24 stundas pēc tās uzturā ieteicams lietot vārītu ūdeni. 

Jauna biroja adrese_karte.jpg

2023. gada 6. decembrī

Par juridiskās un faktiskās adreses izmaiņām

Nodrošinot mūsu klientiem un sadarbības partneriem ērtāku piekļūšanu mūsu birojam, informējam, ka pārceļamies uz jaunu biroju Rīgas centrā. Sākot ar 11.12.2023. mūsu juridiskā un faktiskā adrese būs: Brīvības iela 155A, Rīga, LV-1012, 5. stāvs (BARONS KVARTĀLS).

170_close-up-woman-sitting-near-heater_fp.jpg

2023. gada 09. oktobrī

Par apkures pieslēgšanu

Ņemot vērā laikapstākļus un ilgtermiņa prognozi, šonedēļ (sākot no 09.10.2023.) sāksim pieslēgt apkurei mūsu pārvaldībā esošās mājas. 

Apkures pieslēgšana notiek pēc sastādītā grafika un pakāpeniski katrai mājai. Kopumā visu māju pieslēgšana apkurei aizņem aptuveni vienu nedēļu laika.

Atkritumu novietnes projekti.png

2023. gada 19. septembrī

Slēdzamas atkritumu novietnes

Slēdzamas atkritumu konteineru novietnes - risinājums tīrākai un sakoptai mājas pagalma videi! 

Šis risinājums sniedz daudzdzīvokļu mājas iedzīvotājiem vairākas priekšrocības. Saņemiet tieši Jūsu mājas vajadzībām atbilstošo piedāvājumu un ...

banneris_hidraulikas_vasara.jpg

2023. gada 01. jūnijā

Hidrauliskās pārbaudes

Siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes tiek veiktas visām mājām pakāpeniski - no maija līdz augustam, kad ir atslēgta apkures sistēma. Savus klientus laicīgi informējam nosūtot paziņojumus un brīdinot par iespējamā ūdens padeves atslēgšanu konkrētajā laika posmā.

post-Apse (4).png

2023. gada 31. martā

Siltumenerģijas tarifs

Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija ir izskatījusi AS "RĪGAS SILTUMS" jauno siltumenerģijas tarifu - 165,32 EUR/MWh bez PVN. Jaunais tarifs stājas spēkā no 1.aprīļa, un tas būs par 10% mazāks nekā šobrīd spēkā esošais siltumenerģijas tarifs.

Latvijas namsaimneks_apkure.jpg

2022. gada 20. novembrī

Siltumenerģijas tarifs

AS "Rīgas Siltums" informē par jaunu siltumenerģijas tarifu, kurš stāsies spēkā ar 28.11.2022. Ņemot vērā valsts atbalstu, mājsaimniecībām par siltumenerģiju būs jāmaksā 112,39 EUR/MWh bez pievienotās vērtības (PVN), kas ir par 1,33 EUR/MWh jeb 1% vairāk nekā iepriekš. Valsts atbalsts mājsaimniecībām rēķinos tiks piemērots automātiski.

LN apkure_edited.jpg

2022. gada 08. augustā

Siltumenerģijas tarifs

AS "Rīgas siltums" informē, ka ar š.g. 15.augustu spēkā stāsies jauns AS “Rīgas siltums” siltumenerģijas tarifs, ko izvērtējusi un apstiprinājusi Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisija (SPRK). Līdz ar to siltumenerģijas tarifs Rīgā būs par 15% lielāks jeb 85,45 EUR/MWh, salīdzinot ar šobrīd piemēroto.

atkritumu-skirosana.jpg

2022. gada 01. jūlijā

Atkritumu izvešanas tarifs

Degvielas cenas pieauguma, inflācijas un likuma grozījumu dēļ no 01. jūlija Rīgā nedaudz pieaugs nešķiroto atkritumu izvešanas tarifi. Atgādinām, ka labākā iespēja, lai samazinātu atkritumu apsaimniekošanas izmaksas mājsaimniecībās ir šķirošana, un Rīgā veikta virkne pasākumu šķirošanas atvieglošanai. Jaunie tarifi būs sekojoši...

post-Apse (4).png

2022. gada 20. aprīlī

Apkures sezonas noslēgšana

Līdz 29.04.2022. pakāpeniski visām apsaimniekošanā esošām mājām tiks atslēgta centrālā apkure! Gadījumos, ja mājas iedzīvotāji vēlas noteikt vēlāku centrālās apkures atslēgšanas datumu - lūdzam mūs informēt uz pilnvaroto personu iesnieguma pamata. Pagājušā gada centralizētās apkures sezona tika noslēgta 11.05.2021.

tap-losing-water.jpg

2022. gada 04. marts

Ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu nodošana

No š.g. 4. marta stājās spēkā izmaiņas ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu nodošanas kārtībā - tiek atcelta ūdens patēriņa skaitītāju rādījumu nodošana papīra formātā. Turpmāk ikmēneša ūdens patēriņa skaitītāju rādījumus varēs iesniegt tikai elektroniski vai telefoniski...

post-Apse (9)_edited.jpg

2021. gada 20. decembris

Darba laiks svētkos

Informējam par klātienes klientu centra apkalpošanas darba laiku šajos svētkos: 23.12.21. un 30.12.21.08:00-16:00

24.12.21. un 31.12.21. BRĪVDIENA

Klientu zvanu centrs turpina savu darbu 24h diennaktī: t. 22124444.

LN posti overall_edited.jpg

2021. gada 15. novembris

Strādājam "drošajā" zonā

Klientu apkalpošana klātienē mūsu uzņēmuma birojā no 15.11.2021. tiks nodrošināta t.s. "zaļajā", jeb drošajā vidē. Klātienes apmeklējumam nepieciešams iepriekšējais pieraksts, kā arī lūgsim ...

apkure_web lapa.png

2021. gada 08. oktobris

Apkures darbības režīms

Siltummezgli darbojas automātiskajā režīmā. Tas nozīmē, ka ārējai gaisa temperatūrai sasniedzot 13°C-15°C (katras mājas siltummezgla iestatījumi ...

top-view-town-houses-texture.jpg

2021. gada 08. augusts

Piesakiet māju labiekārtošanas projektam!

Aicinām pieteikt savu dzīvojamo māju labiekārtošanas projektam valsts aizdevuma programmas ietvaros, lai dzīvotu sakārtotā un drošā vidē!

FB_LN_02_edited_edited_edited.jpg

2021. gada 13. jūlijs

Klientu apkalpošanas statistika

​Rūpējoties par klientu apkalpošanas servisa un ātruma uzlabošanu, kopš septembra esam ieviesuši jaunu biznesa modeli, kura rezultātā katru mēnesi rādītāji stabilizējas vai uzlabojas.

Latvijas namsaimnieks_statistika1.png

2021. gada 15. aprīlis

Klientu apkalpošanas statistika

Kopš jauna biznesa modeļa ieviešanas ar mērķi uzlabot klientu apkalpošanas rādītājus dalāmies ar sasniegto. Sekojiet līdzi pārmaiņām, un veidojiet mūsdienīgu apsaimniekošanas uzņēmumu kopā ar mums!

biznesa-modelis

2020. gada 2. novembris

Inovatīva klientu apkalpošana

Mēs esam pirmais apsaimniekošanas nozares uzņēmums Latvijā, kas ikdienas darbā ar iedzīvotājiem ievieš jaunu apkalpošanas modeli. Klientiem tas nozīmē ātrāku un efektīvāku darbu izpildi un problēmu risināšanu.

kaiminu_diena2.png

2020. gada 21. aprīlis

Vai svini "Kaimiņu dienu"?

Piedalies Kaimiņu dienas akcijā, augšupielādējot sveicienu savam kaimiņam un atzīmējot to ar tēmturi #ManTevisPietrukst, un saņem pilnu aukstumkasti ar saldējumu sev un savam kaimiņam.

COVID-19

2020. gada 23. marts

Par Jūsu vesleības drošību

Katras mitrās uzkopšanas laikā tiek lietots dezinfekcijas līdzeklis grīdas, koplietošanas durvju rokturu un kāpņu margu tīrīšanai. Līdz ārkārtas stāvokļa atcelšanai šo pakalpojumu mēs sniedzam BEZ PAPILDUS MAKSAS.

EBV_BIO_1000x1000_edited.jpg

2024. gada 24. aprīlī

BIO atkritumu kampaņa “Pūt vai nepūt?!”

SIA “Eco Baltia vide” sadarbībā ar māju apsaimniekotājiem SIA “Rīgas namu pārvaldnieks” (RNP) un SIA “Latvijas Namsaimnieks” (LN) no 24. aprīļa līdz 31. jūlijam īsteno pilotprojektu “Pūt vai nepūt?!”. Tā laikā tiks vērtēta  BIO atkritumu šķirošanas kultūra un kvalitāte četros daudzdzīvokļu namos Rīgā...

tarifs new.jpg

2024. gada 01. februārī

SIA Rīgas ūdens tarifa izmaiņas no 01.03.2024.

No 2024. gada 01. marta par ūdensapgādes pakalpojumiem būs jāmaksā 1,17 eiro par kubikmetru (bez PVN), bet par kanalizācijas pakalpojumiem – 0,97 eiro par kubikmetru (bez PVN) apmērā.

atkritumu-skirosana.jpg

2023. gada 10. novembrī

izmaiņas atkritumu apsaimniekošanas maksā

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CLEAN R” informē par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas izmaiņām Rīgas Centra rajonā, Latgales priekšpilsētā un Kurzemes priekšpilsētā no 2023. gada 19. novembra.

Apkures ieteikumi_Latvijas Namsaimnieks.png

2023. gada 04. oktobrī

Par apkures sezonu 2023/2024

Mūsu pārvaldībā esošās mājas ir sagatavotas apkures sezonas uzsākšanai – veiktas visas nepieciešamās darbības un pārbaudes. Aicinām iepazities ar valsts atbalstu šajā apkures sezonā, kā arī mūsu ieteikumiem siltuma zuduma mazināšanai dzīvokļos.

Renovācija - pirmspēc webam.png

2023. gada 10. septembrī

Mājas atjaunošanas projekts

Vai zinājāt, ka īstenojot atjaunošanas un siltināšanas darbus visā mājā, ir iespējams sasniegt gada siltumenerģijas ietaupījumu pat līdz 40%-60% Taču, ieguldot apkārtējās vides labiekārtošanā, iespējams ne tikai dzīvot sakārtotā vidē, bet arī paaugstināt sava nama ilgtspēju un īpašuma vērtību kopumā! Aicinām pieteikties sava mājokļa atjaunošanas un labiekārtošanas projektā! ..

Tarifu samazinajums_no junija 2023.jpg

2023. gada 15. maijā

Ūdenssaimniecības tarifi

No 1. jūnija ūdensapgādes un kanalizācijas tarifs būs 2,10 eiro par kubikmetru pašlaik spēkā esošo 2,41 eiro par kubikmetru (bez PVN) vietā. Ar pievienotās vērtības nodokli tarifs būs 2,54 eiro par kubikmetru (pašlaik 2,92 eiro), kas veido samazinājumu gandrīz 13% apmērā. 

used-plastic-bottles-recycling-bins-earth-day-campaign.jpg

2023. gada 10. janvārī

Atkritumu apsaimniekošana

Pamatojoties uz Saeimas apstiprinātajiem grozījumiem Dabas resursu nodokļa likumā un Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijas padomes pieņemto lēmumu, Rīgas pilsētas vides apsaimniekošanas uzņēmumi informē par atrkitumu apsaimniekošanas maksas izmaiņām ar 01.01.2023. 

VentspilsNami.jpg

2022. gada 29. septembrī

Apkures sezonas uzsākšana

Mūsu mājas ir pilnībā gatavas apkures sezonas uzsākšanai un to pieslēgšana centralizētajai apkurei notiks balstoties uz klimatiskajiem laikapstākļiem un to prognozēm. Dzīvokļu īpašnieki, savstarpēji vienojoties, var lūgt uzsākt apkures pieslēgšanu arī ātrāk.  Informējam arī par valsts sniegto atbalstu mājsaimniecībām energoresursu cenu kāpuma kompensācijai.

9170.jpg

2022. gada 01. augustā

Siltumtīklu hidrauliskā pārbaude

Lai sagatavotos nākamajai apkures sezonai un savlaicīgi atklātu iespējamās bojājumu vietas siltumtīklos, kurām plīstot ziemā, nebūtu pieejams karstais ūdens un apkure, AS RĪGAS SILTUMS, ceturtdien, 4.augustā, veiks Daugavas labā krasta siltumtīklu hidraulisko pārbaudi. Karstais ūdens nebūs pieejams sekošajos rajonos: Purvciemā ...

285694758_316061827382278_7790028311982916811_n.jpg

2022. gada 20. jūnijā

Atkritumu šķirošana

Rīgas pašvaldība un trīs atkritumu apsaimniekošanas uzņēmumi iedzīvotāju ērtībām pirmo reizi Latvijā kopīgi izveidojuši vienotu atkritumu šķirošanas ceļvedi, kas veicina rīdzinieku aktīvāku iesaistīšanos atkritumu dalītās vākšanas procesā, kā arī palīdz samazināt izmaksas par nešķiroto atkritumu apsaimniekošanu. Iepazīsties ar vērtīgiem padomiem un iesaisties apzinīgā šķirošanā!

residential-building-with-windows-balconies.jpg

2022. gada 13. aprīlī

Dzīvokļu īpašnieku kopība

Grozījumi Dzīvokļa īpašuma likumā, kas stājas spēkā 13. aprīlī, paplašina jēdzienu, kas ir dzīvokļu īpašnieku kopība, definē, kas ir dzīvokļu īpašnieku kopības pārstāvji, dzīvokļu īpašnieku kopības manta, kādas ir dzīvokļu īpašnieku kopības tiesības un pienākumi, veicot saimniecisko darbību vai nodarbinot fizisko personu.

Water meter.png

2022. gada 28. februāris

Pārbaudiet skaitītāju derīguma termiņu

Beidzoties ārkārtējai situācijai aicinām pārbaudīt savos īpašumos uzstādīto skaitītāju verifikācijas termiņus. Ja tiek konstatēts, ka tas ir beidzies, skaitītāju atkārtoto verificēšanu, nomaiņas akta un sertifikāta iesniegšanu pārvaldniekam jāveic trīs mēnešu laikā, jeb līdz 28.05.2022.

Bloga social share pic (1).png

2021. gada 12. decembris

DRN palielinājums

Informējam, ka saskaņā ar DRN palielinājumu un atkritumu apsaimniekotāju paziņojumiem ar 2022. gada 01. janvāri mainās izmaksas par sadzīves nešķiroto atkritumu apsaimniekošanu.

LN posti overall (3).png

2021. gada 17. novembris

Darba laiks svētkos

Sakarā ar valsts svētkiem birojs būs slēgts 18.-19.11. Uz Jūsu ienākošiem e-pastiem šajās dienās atbildēsim, sākot ar 22.11. Klientu zvanu centrs turpina savu darbu 24h diennaktī. 

Bloga social share pic (3).png

2021. gada 20. septembris

Par ūdens patēriņa starpību

Informējam, ka ir izdarīti grozījumi MK noteikumos Nr. 524, kuri stājās spēkā 03.09.2021. Ar grozījumiem ir pilnveidota ūdens patēriņa starpības sadales kārtība.

9170.jpg

2021. gada 03. augusts

Karstā ūdens padeves pārtraukums

Siltumtīklu pārbaudes laikā 04.-05.08.21. daudzviet Rīgā nebūs karstā ūdens. Pārbaudes laikā iedzīvotāji Vecrīgā, Rīgas

tap-losing-water.jpg

2021. gada 29. jūnijs

Ūdensvada tīklu pārbaude

SIA "Rīgas Ūdens" informē: no 30. jūnija līdz 2. jūlijam visā pilsētā plānota Rīgas ūdensvada tīklu profilaktiskā dezinficēšana jeb hlorēšana. Ieteicams lieto vārītu ūdeni. Dezinficēšana tiks uzsākta ...

Bērnu-rotaļu-laukums.png

2021. gada 1. februāris

Bērnu rotaļu laukumi

Jaunie spēļu un rekreācijas laukumu drošuma noteikumi paredz, ka visiem bērnu rotaļu laukumiem ir jābūt apsekotiem un reģistrētiem Patērētāju tiesību aizsardzības centā (PTAC) līdz 17.07.2021.

Untitled design.png

2020. gada 14. septembris

Apkures sezonas uzsākšana

Mēs savlaicīgi esam sagatavojuši savu klientu mājokļus jaunās apkures sezonas sākumam. Visas “Latvijas Namsaimnieks” apkalpotās mājas šobrīd ir gatavas apkures pieslēgšanai, un vairākas jau ir sākušas apsildi.

New Project (13).png

2020. gada 18. aprīlis

Siltumenerģijas patēriņš

Šajā apkures sezonā siltumenerģijas patēriņš bija par 7,5% mazāks nekā iepriekšējā, tomēr maksājumi par siltumenerģiju pat nedaudz pieauguši. 

Closed

2020. gada 13.marts

Birojs ir slēgts

Reaģējot uz Latvijas Krīzes vadības padomes lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī saistībā ar COVID-19 izplatīšanās risku, paziņojam, ka Klientu apkalpošanas centrs uz laiku ir slēgts!

bottom of page