Jaunumi

Esiet informēts par notiekošo uzņēmumā

Latvijas namsaimnieks_statistika1.png

2021. gada 15. aprīlis

Klientu apkalpošanas statistika marta mēnesī

Kopš jauna biznesa modeļa ieviešanas ar mērķi uzlabot klientu apkalpošanas rādītājus dalāmies ar sasniegto. Sekojiet līdzi pārmaiņām, un veidojiet mūsdienīgu apsaimniekošanas uzņēmumu kopā ar mums!

biznesa-modelis

2020. gada 2. novembris

Mēs ieviešam jaunu klientu apkalpošanas modeli

Mēs esam pirmais apsaimniekošanas nozares uzņēmums Latvijā, kas ikdienas darbā ar iedzīvotājiem ievieš jaunu apkalpošanas modeli. Klientiem tas nozīmē ātrāku un efektīvāku darbu izpildi un problēmu risināšanu.

kaiminu_diena2.png

2020. gada 21. aprīlis

Svini Kaimiņu dienu saldi!

Piedalies Kaimiņu dienas akcijā, augšupielādējot sveicienu savam kaimiņam un atzīmējot to ar tēmturi #ManTevisPietrukst, un saņem pilnu aukstumkasti ar saldējumu sev un savam kaimiņam.

COVID-19

2020. gada 23. marts

Papildus dezinfekcija karantīnas laikā

Katras mitrās uzkopšanas laikā tiek lietots dezinfekcijas līdzeklis grīdas, koplietošanas durvju rokturu un kāpņu margu tīrīšanai. Līdz ārkārtas stāvokļa atcelšanai šo pakalpojumu mēs sniedzam BEZ PAPILDUS MAKSAS.

Bērnu-rotaļu-laukums.png

2021. gada 1. februāris

Bērnu rotaļu

laukumu pārbaude

Jaunie spēļu un rekreācijas laukumu drošuma noteikumi paredz, ka visiem bērnu rotaļu laukumiem ir jābūt apsekotiem un reģistrētiem Patērētāju tiesību aizsardzības centā (PTAC) līdz 17.07.2021.

Untitled design.png

2020. gada 14. septembris

Mūsu apkalpoto māju iedzīvotāji apkures sezonai ir gatavi

Mēs savlaicīgi esam sagatavojuši savu klientu mājokļus jaunās apkures sezonas sākumam. Visas “Latvijas Namsaimnieks” apkalpotās mājas šobrīd ir gatavas apkures pieslēgšanai, un vairākas jau ir sākušas apsildi.

New Project (13).png

2020. gada 18. aprīlis

Vai šoziem maksājām par siltumenerģiju vairāk?

Šajā apkures sezonā siltumenerģijas patēriņš bija par 7,5% mazāks nekā iepriekšējā, tomēr maksājumi par siltumenerģiju pat nedaudz pieauguši. 

Closed

2020. gada 13.marts

Klientu apkalpošanas centrs uz laiku ir slēgts!

Reaģējot uz Latvijas Krīzes vadības padomes lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī saistībā ar COVID-19 izplatīšanās risku, paziņojam, ka Klientu apkalpošanas centrs uz laiku ir slēgts!

Jauns-biznesa-modelis.png

2021. gada 13. janvāris

Jauns gads -

jauns biznesa modelis

Tagad katras mājas rīcībā ir ap 10 savas jomas speciālistu. Šāds inovatīvs apkalpošanas modelis ir veids, kā iedzīvotāji var attālināti kārtot visus ar ēku apsaimniekošanu saistītos jautājumus.

Bio-atkritumi.png

2020. gada 22. aprīlis

Bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas maršruts Rīgā

“Latvijas Namsaimnieks” ir viens no pirmajiem namu apsaimniekošanas uzņēmumiem, kurš izmanto "Clean R” jauno pakalpojumu bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanā.

New Project (3).png

2020. gada 27. marts

Jauns e-Namsaimnieks.lv pašapkalpošanās portāls ir klāt!

Mēs nemitīgi strādājam pie pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas, tāpēc nākamais loģiskais solis ir pašapkalpošanās portāla attīstība. Iepazīstiet e-Namsaimnieks.lv jaunā veidolā un ar jaunu funkcionalitāti!