Jaunumi

Esiet informēts par notiekošo uzņēmumā

rs_kalendaram_2013_221012.jpg

2021. gada 23. novembris

AS "RĪGAS SILTUMS" informē

Sākot ar š.g. 24.novembri tiks veikta ikgadējā AS „RĪGAS SILTUMS” siltumtīklos cirkulējošā tehniskā ūdens (siltumnesēja) iekrāsošana ar fluorescējošu krāsvielu. Šādā veidā tiek kontrolēts tīklu un ...

Statistika4.png

2021. gada 24. oktobris

Klientu apkalpošanas rādītāji

Pagājušā gada septembrī ieviesām jaunu apkalpošanas modeli, kura mērķis ir sniegt klientiem iespēju uzreiz saņemt atbildes uz jautājumiem, kā arī ātrāku un efektīvāku darbu izpildi. Dalāmies ar ...

top-view-town-houses-texture.jpg

2021. gada 08. augusts

Pagalmu labiekārtošana - pieteikšanās ALTUM programmai

Aicinām pieteikt savu dzīvojamo māju labiekārtošanas projektam valsts aizdevuma programmas ietvaros, lai dzīvotu sakārtotā un drošā vidē!

FB_LN_02_edited_edited_edited.jpg

2021. gada 13. jūlijs

Klientu apkalpošanas statistika

​Rūpējoties par klientu apkalpošanas servisa un ātruma uzlabošanu, kopš septembra esam ieviesuši jaunu biznesa modeli, kura rezultātā katru mēnesi rādītāji stabilizējas vai uzlabojas.

Latvijas namsaimnieks_statistika1.png

2021. gada 15. aprīlis

Klientu apkalpošanas statistika marta mēnesī

Kopš jauna biznesa modeļa ieviešanas ar mērķi uzlabot klientu apkalpošanas rādītājus dalāmies ar sasniegto. Sekojiet līdzi pārmaiņām, un veidojiet mūsdienīgu apsaimniekošanas uzņēmumu kopā ar mums!

biznesa-modelis

2020. gada 2. novembris

Mēs ieviešam jaunu klientu apkalpošanas modeli

Mēs esam pirmais apsaimniekošanas nozares uzņēmums Latvijā, kas ikdienas darbā ar iedzīvotājiem ievieš jaunu apkalpošanas modeli. Klientiem tas nozīmē ātrāku un efektīvāku darbu izpildi un problēmu risināšanu.

kaiminu_diena2.png

2020. gada 21. aprīlis

Svini Kaimiņu dienu saldi!

Piedalies Kaimiņu dienas akcijā, augšupielādējot sveicienu savam kaimiņam un atzīmējot to ar tēmturi #ManTevisPietrukst, un saņem pilnu aukstumkasti ar saldējumu sev un savam kaimiņam.

COVID-19

2020. gada 23. marts

Papildus dezinfekcija karantīnas laikā

Katras mitrās uzkopšanas laikā tiek lietots dezinfekcijas līdzeklis grīdas, koplietošanas durvju rokturu un kāpņu margu tīrīšanai. Līdz ārkārtas stāvokļa atcelšanai šo pakalpojumu mēs sniedzam BEZ PAPILDUS MAKSAS.

LN posti overall (3).png

2021. gada 17. novembris

Darba laiks svētkos!

Informējam, ka sakarā ar valsts svētkiem "Latvijas Namsaimnieks" birojs būs slēgts 18.-19.11. Uz Jūsu ienākošiem e-pastiem šajās dienās atbildēsim, sākot ar 22.11. Klientu zvanu centrs turpina savu darbu 24h diennaktī. 

apkure_web lapa.png

2021. gada 08. oktobris

Apkure darbojas automātiskajā režīmā.

Siltummezgli darbojas automātiskajā režīmā. Tas nozīmē, ka ārējai gaisa temperatūrai sasniedzot 13°C-15°C (katras mājas siltummezgla iestatījumi ...

9170.jpg

2021. gada 03. augusts

Par AS "Rīgas Siltums" hidrauliskām pārbaudēm

Siltumtīklu pārbaudes laikā 04.-05.08.21. daudzviet Rīgā nebūs karstā ūdens. Pārbaudes laikā iedzīvotāji Vecrīgā, Rīgas

tap-losing-water.jpg

2021. gada 29. jūnijs

Par ūdensvadu hlorēšanu Rīgā

SIA "Rīgas Ūdens" informē: no 30. jūnija līdz 2. jūlijam visā pilsētā plānota Rīgas ūdensvada tīklu profilaktiskā dezinficēšana jeb hlorēšana. Ieteicams lieto vārītu ūdeni. Dezinficēšana tiks uzsākta ...

Bērnu-rotaļu-laukums.png

2021. gada 1. februāris

Bērnu rotaļu

laukumu pārbaude

Jaunie spēļu un rekreācijas laukumu drošuma noteikumi paredz, ka visiem bērnu rotaļu laukumiem ir jābūt apsekotiem un reģistrētiem Patērētāju tiesību aizsardzības centā (PTAC) līdz 17.07.2021.

Untitled design.png

2020. gada 14. septembris

Mūsu apkalpoto māju iedzīvotāji apkures sezonai ir gatavi

Mēs savlaicīgi esam sagatavojuši savu klientu mājokļus jaunās apkures sezonas sākumam. Visas “Latvijas Namsaimnieks” apkalpotās mājas šobrīd ir gatavas apkures pieslēgšanai, un vairākas jau ir sākušas apsildi.

New Project (13).png

2020. gada 18. aprīlis

Vai šoziem maksājām par siltumenerģiju vairāk?

Šajā apkures sezonā siltumenerģijas patēriņš bija par 7,5% mazāks nekā iepriekšējā, tomēr maksājumi par siltumenerģiju pat nedaudz pieauguši. 

Closed

2020. gada 13.marts

Klientu apkalpošanas centrs uz laiku ir slēgts!

Reaģējot uz Latvijas Krīzes vadības padomes lēmumu par ārkārtas situācijas izsludināšanu valstī saistībā ar COVID-19 izplatīšanās risku, paziņojam, ka Klientu apkalpošanas centrs uz laiku ir slēgts!

LN posti overall_edited.jpg

2021. gada 15. novembris

Strādājam drošajā vidē!

Klientu apkalpošana klātienē mūsu uzņēmuma birojā no 15.11.2021. tiks nodrošināta t.s. "zaļajā", jeb drošajā vidē. Klātienes apmeklējumam nepieciešams iepriekšējais pieraksts, kā arī lūgsim ...

VentspilsNami.jpg

2021. gada 15. septembris

Visas klientu mājas ir gatavas 2021/2022 apkures sezonai!

Ir veiktas visas nepieciešamās pārbaudes un sagatavošanās darbi, un pirmajai dzīvojamai mājai apkure pēc iedzīvotāju lūguma tika pieslēgta jau 14. septembrī. 

post-Apse (4).png

2021. gada 02. augusts

Par siltumenerģijas tarifa pieaugumu

AS "Rīgas Siltums" informē par siltumenerģijas tarifa pieaugumu no š.g. 01. septembra. Siltumenerģijas tarifs ...

Skaititaji.jpg

2021. gada 21. jūnijs

Svarīgi par skaitītāju verificēšanu

Šobrīd jau var veikt skaitītāju nomaiņu vai to atkārtoto vai pirmstermiņa verificēšanu, tāpēc aicinām mājas iedzīvotājus pārliecināties par savā dzīvoklī esošo skaitītāju derīguma termiņu.

Jauns-biznesa-modelis.png

2021. gada 13. janvāris

Jauns gads -

jauns biznesa modelis

Tagad katras mājas rīcībā ir ap 10 savas jomas speciālistu. Šāds inovatīvs apkalpošanas modelis ir veids, kā iedzīvotāji var attālināti kārtot visus ar ēku apsaimniekošanu saistītos jautājumus.

Bio-atkritumi.png

2020. gada 22. aprīlis

Bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanas maršruts Rīgā

“Latvijas Namsaimnieks” ir viens no pirmajiem namu apsaimniekošanas uzņēmumiem, kurš izmanto "Clean R” jauno pakalpojumu bioloģiski noārdāmo atkritumu savākšanā.

New Project (3).png

2020. gada 27. marts

Jauns e-Namsaimnieks.lv pašapkalpošanās portāls ir klāt!

Mēs nemitīgi strādājam pie pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas, tāpēc nākamais loģiskais solis ir pašapkalpošanās portāla attīstība. Iepazīstiet e-Namsaimnieks.lv jaunā veidolā un ar jaunu funkcionalitāti!