top of page

Atkritumu konteineru (tvertņu) novietnes būvniecība

Risinājums tīrākai un sakoptai mājas pagalma videi!

Mēs visi zinām, ka, atbildīgi šķirojot mājsaimniecībā radušos atkritumus, ikmēneša izdevumus par to izvešanu visas dzīvojamās mājas iedzīvotāji kopā var samazināt par 30%!

Atgādinām, ka šķirota stikla, papīra, plastmasas un metāla iepakojumu apsaimniekošana tiek nodrošināta bez maksas!

👎 Taču ir situācijas, kad negodprātīgu citu māju kaimiņu dēļ, kuri atstāj pie Jūsu mājas atkritumu konteineriem nolietotas mēbeles, izdilušus matračus, būvmateriālu atliekas un sabojātu tehniku, atkritumu apsaimniekotāji piemēro soda naudu par neatbilstošu atkritumu saturu un papildus maksu par lielgabarīta atkritumu izvešanu.

👎 Bieži iedzīvotāji sūdzas, ka pie viņu mājas izvietotajos konteineros atkritumus izmet arī garāmgājēji.

👎 Arī putni rada netīrību ap atkritumu konteineriem, kuri atkritumus izmētā dēļ konteinera neaizvērtās vāka tvertnes.

Mēs piedāvājam risinājumu, kā ne tikai pasargāt sevi no šāda veida situācijām, bet arī uzlabot savu piemājas vidi – slēgtu atkritumu novietņu uzstādīšanu. Esam izgatavojuši vairākus tipveida projektu veidus, atbilstoši dažādām daudzdzīvokļu māju vajadzībām. 

Slēgtas konteineru novietnes

Piedāvājam sniegt konsultācijas par atkritumu novietņu uzstādīšanu, kā arī saskaņošanas procesa nodrošināšanu - rūpēsimies par Jūsu īpašuma attīstību kopā!

Pakalpojuma kopējās izmaksas veido dzīvokļu īpašnieku izvēlētās tipveida novietnes būvniecības izmaksas, novietošanas projekta izstrāde un saskaņošana (700-1000€) un projektu vadības izmaksas (10% no kopējām būvniecības izmaksām).

Saņemiet piedāvājumu klientu pašapkalpošanas portālā BonoDomo sadaļā "Īpašie piedāvājumi", vai rakstiet uz e-pastu, norādot savas mājas adresi: namsaimnieks@latvijasnamsaimnieks.lv

Atkritumu novietnes projekti.png
bottom of page