top of page

SIA "CLEAN-R" paziņojums par izmaiņām atkritumu apsaimniekošanas maksā

Vides apsaimniekošanas uzņēmums SIA “CLEAN R” informē par sadzīves atkritumu apsaimniekošanas maksas izmaiņām Rīgas Centra rajonā, Latgales priekšpilsētā un Kurzemes priekšpilsētā no 2023. gada 19. novembra.

Pakalpojumu maksas izmaiņas saistītas ar inflāciju un pakalpojumu sniegšanas tiešo izmaksu palielināšanos. Izmaksas par atkritumu apsaimniekošanu SIA "CLEAN R" klientiem no 2023. gada 19. novembra būs sekojošas:

Cleanr no 191123.png

Jautājumu gadījumā par tarifa izmaiņām aicinām sazināties ar SIA "CLEAN R" klientu apkalpošanas centru, rakstot uz kc@cleanr.lv.

Kā samazināt izmaksas par atkritumu apsaimniekošanu? Šķirojot!

Skiro un ietaupi.webp

Atgādinām, ka šķirota stikla, papīra, plastmasas un metāla iepakojuma apsaimniekošana tiek nodrošināta bez maksas (pie nosacījuma, ka konteinera sastāvs ir atbilstošs), savukārt bioloģiski noārdāmo atkritumu izvešanas izmaksas ir zemākas par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.Aicinām iedzīvotājus pievērst lielāku uzmanību atkritumu šķirošanā un ieviest videi draudzīgus paradumus - gan savā ģimenē, gan mājā kopumā! Šķirojot atkritumus ir iespējams samazināt nešķiroto atkritumu apjomu, tādejādi – maksāt mazāk un palīdzēt saglabāt tīru vidi sev apkārt!Papildus informācija un ieteikumi par atkritumu šķirošanu - lasiet ŠEIT.

bottom of page