top of page

​Эффективные советы - как снизить счета за отопление?

​Около 77% от тарифа составляют расходы на закупку тепловой энергии и топлива – при повышении этих расходов, соответственно, увеличиваются и счета на отопление. Но жильцы вместе со своей управляющей компанией определенно могут внести различные улучшения и совершить действия, помогающие сэкономить средства, которые тратятся на отопление.

Kā maksāt mazāk par apkuri?
Ikviena iedzīvotāja rokās ir vairāki instrumenti apkures rēķina mazināšanai. Aicinām izmantot praktiskus padomus, kas palīdzēs samazināt siltuma zudumus dzīvoklī, kā arī ietaupīt apkures izmaksas. Lasiet vairāk šeit.

Par rēķinu apmaksu
Lai mājai neveidotos parāds un tiktu nodrošināta nepārtraukta siltumapgāde, aicinām veikt rēķinu apmaksu norādītajā termiņā. Atgādinām, ka konkrētā dzīvokļa parāds par saņemtajiem komunālajiem pakalpojumiem, t.sk. ūdens, siltumenerģija, ir visas mājas kopējais parāds un parāda uzkrāšanās gadījumā pakalpojuma sniedzējs ir tiesīgs pārtraukt šī pakalpojuma padevi. Ja rodas finansiālas grūtības, aicinām pēc palīdzības vērsties pašvaldības sociālajā dienestā.

Kā samazināt apkures rēķinus?
Infografika - atvērt

bottom of page