Ganību dambis 24A-52, Rīga, LV-1005.

  • Facebook

© 2020 SIA “Latvijas Namsaimnieks”. Visas tiesības paturētas.

Biežāk uzdotie jautājumi

1

Kā ar Jums sazināties?

Ar mums visērtāk un ātrāk sazināties var zvanot uz diennakts Klientu apkalpošanas centra tālruni 22124444 vai rakstot e-pastu uz namsaimnieks@latvijasnamsaimnieks.lv

2

Kā notiek apsaimniekotāja maiņas process, ja mūs neapmierina esošais apsaimniekotājs?

Parasti kāds no mājas aktīvākajiem iedzīvotājiem ierosina apsaimniekotāja maiņu un vēršas pie mums. Mēs sagatavojam balsošanas dokumentus, kuri tiek aizpildīti mājas iedzīvotāju sapulces laikā. Ja 51% iedzīvotāju nobalso PAR, tad lēmums tiek uzskatīts par pieņemtu un tālāko procesu mēs organizējam paši.

3

Vai apsaimniekošanas laikā tiek plānoti arī mājas un tās piegulošās teritorijas labiekārtošanas darbi?

Mēs piedāvājam dažādus apsaimniekošanas cenu plānus, kas atšķiras pēc ikmēneša maksā iekļauto pakalpojumu klāsta. Katrai mājai ir ieteicams veidot arī uzkrājumu fondu, lai segtu izmaksas par darbiem, kas nav iekļauti apsaimniekošanas maksā. Mēs regulāri veicam mājas tehnisko apsekošanu un iesākam kādus darbus ir nepieciešams veikt, lai māja saglabātu vai palielinātu savu esošo tirgus vērtību.

4

Ko darīt avārijas gadījumā?

Avārijas gadījumā lūdzam sazināties ar diennakts Klientu apkalpošanas dienestu pa tālruni 22124444 vai pieteikt to mūsu klientu e-vidē: www.e-namsaimnieks.lv. Mūsu avārijas dienests ierodas un lokalizē avāriju vidēji 1.5 h laikā. Ja Jums ir īpašuma apdrošināšana un ir cietis jūsu īpašums, tad neaizmirstiet sazināties arī ar Jūsu īpašuma apdrošinātāju.

5

Kur iespējams redzēt visu aktuālo informāciju par Manu māju, kuru apsaimnieko Latvijas Namsaimnieks?

Katrs klients var pats izveidot pieeju mūsu klientu apkalpošanas e-videi: www.e-namsaimnieks.lv un vienuviet aplūkot visus ar mājas apsaimniekošanu saistītos dokumentus, rēķinus, mājas bilanci kā arī informāciju par plānotajiem un veiktajiem remontdarbiem.

Klientu apkalpošanas centrs

Mēs labprāt atbildēsim uz visiem Jūsu jautājumiem!