top of page

​Эффективные советы - как снизить счета за отопление?

​Около 77% от тарифа составляют расходы на закупку тепловой энергии и топлива – при повышении этих расходов, соответственно, увеличиваются и счета на отопление. Но жильцы вместе со своей управляющей компанией определенно могут внести различные улучшения и совершить действия, помогающие сэкономить средства, которые тратятся на отопление.

tarifs new.jpg

Par ūdensapgādes pakalpojumiem no 1. marta būs jāmaksā 1,17 eiro par kubikmetru (bez PVN), bet par kanalizācijas pakalpojumiem – 0,97 eiro par kubikmetru (bez PVN) apmērā. Šobrīd spēkā esošais tarifs ir attiecīgi  ir 1,16 eiro ūdensapgādei un 0,94 eiro kanalizācijai par kubikmetru (bez PVN).
Laipni iesakām iepazīties ar ieteikumiem, kā ietaupīt līdz pat 25-30% no ierastā ūdens patēriņa! 

“Rīgas ūdens” tarifu izmaiņas lielākoties saistītas ar 2022. un 2023. gados veiktajām investīcijām, kas ļāva nodrošināt rīdziniekiem nepārtrauktus, drošus un kvalitatīvus ūdenssaimniecības pakalpojumus. Izmaiņas citās tarifu pozīcijās nav veiktas.

Šādas tarifa korekcijas tiek veiktas saskaņā ar SPRK apstiprinātajiem grozījumiem ūdenssaimniecības pakalpojumu tarifu aprēķināšanas metodikā, lai varētu savlaicīgi pārskatīt tarifus atbilstoši aktuālajām izmaksām un veiktajām investīcijām. Grozījumos iestrādāts risinājums, kas ļauj nodrošināt operatīvu tarifu pārskatīšanu, iekļaujot faktiskās kapitāla izmaksas.


Informācijas avots: 

SIA "Rīgas ūdens" mājaslapa

bottom of page