top of page

PIESPIEDU DALĪTĀ ĪPAŠUMA IZBEIGŠANA

1.png

Par valsts atbalstu siltumapgādei

Valdība 27.09.2022. apstiprināja papildu pasākumus energoresursu cenu pieauguma kompensēšanai mājsaimniecībām kas apkurē izmanto elektroenerģiju, dabasgāzi, koksnes briketes, koksnes granulas un malku, kā arī centralizētās siltumapgādes pakalpojumu.

Lai sniegtu papildu atbalstu mājsaimniecībām, valdība apstiprināja Ekonomikas Ministrijas piedāvājumu diferencēt centralizētās siltumapgādes atbalstu - centralizētās siltumapgādes tarifu no 68 - 150 eiro par MWh valsts kompensēs 50% apmērā, savukārt no tās daļas, kas pārsniedz 150 eiro par MWh, valsts kompensēs 90%. Atbalsts mājsaimniecībām tiks piešķirts automātiski. Atbalsta periods - no š.g. 1. oktobra līdz 2023. gada 30. aprīlim.

Mājsaimniecībām, kas apkurē izmanto elektroenerģiju, koksnes granulas, koksnes briketes vai malku, ar maksājumu attaisnojošiem dokumentiem būs jāvēršas pašvaldībā, kas pieņems lēmumu par kompensācijas piešķiršanu. Savukārt valsts atmaksās šīs kompensācijas izmaksu pašvaldībai. Papildus informācija: šeit
 

Ekonomikas ministrijas planotais atbalsts majsaimniecibam.jpg

Kā maksāt mazāk par apkuri?

Ikviena iedzīvotāja rokās ir vairāki instrumenti apkures rēķina mazināšanai. Aicinām izmantot praktiskus padomus, kas palīdzēs samazināt siltuma zudumus dzīvoklī, kā arī – ietaupīt apkures izmaksas. Lasiet vairāk šeit: kā ietaupīt, samazinot apkures izmaksas?

Papildus informācija:

Mūsu klienti apkures pieslēgšanas jautājumus var ātri un ērti risināt:

izmantojot platformu www.BonoDomo.lv,

rakstot e-pastu uz namsaimnieks@latvijasnamsaimnieks.lv 

zvanot uz Klientu apkalpošanas centra tālr. Nr.: 22 12 4444.

bottom of page