top of page

Papildus dezinfekcija karantīnas laikā

Telpu tīrībai ir izšķiroša nozīme, lai novērstu Korona vīrusa (COVID-19) turpmāku izplatīšanos, un aizsargātu Jūs, Jūsu tuviniekus un kaimiņus.


Diemžēl ar sauso vai standarta mitro tīrīšanu vien nepietiek, lai kāpņu telpā uzturētu īpašu tīrību. Šajā gadījumā ir nepieciešams izmantot pilnu dezinfekcijas instrumentu arsenālu. Tāpēc katras mitrās uzkopšanas laikā, atbilstoši līguma nosacījumiem, bet ne retāk kā vienu reizi nedēļā, tiek lietots dezinfekcijas līdzeklis grīdas, koplietošanas durvju rokturu un kāpņu margu tīrīšanai. Līdz ārkārtas stāvokļa atcelšanai šo pakalpojumu mēs sniedzam BEZ PAPILDUS MAKSAS.

 

Lai veiktu VĒL padziļinātāku dezinfekciju, piedāvājam koplietošanas telpu tīrīšanas papildu pakalpojumu, kuru laikā mēs dezinficēsim ar speciālām tīrīšanas vielām arī:

  • margas,

  • lifta pogas,

  • kāpņu telpu un liftu sienas līdz 1,8 m augstumam,

  • palodzes,

  • pasta kastes,

  • citas virsmas, ar kurām iedzīvotāji saskaras visbiežāk.

Latvijas Namsaimnieks klientiem padziļinātas dezinfekcijas cena vienai 5 stāvu mājas kāpņu telpai ir 49.03 EUR + PVN. Par katru nākamo stāvu ir jāpiemaksā 4.95 EUR + PVN.


Ja Jūs neesat Latvijas Namsaimnieks klients, lūdzu sazinieties ar mums, lai noskaidrotu par padziļinātas dezinfekcijas iespēju Jūsu mājā un saņemtu piedāvājumu. 


Sazinieties ar mums, ja vēlaties pieteikt koplietošanas telpu padziļinātu dezinfekciju:

Tel.: 22 12 4444

E-pasts: namsaimnieks@latvijasnamsaimnieks.lv

23.03.2020.

bottom of page