top of page

Apkures sezonas noslēgšana - pakāpeniski līdz 28.04.2023.

Atgādinām, ka, iestājoties siltākiem laikapstākļiem, apkures siltummezgla iestatījumi automātiski samazina apkures intensitāti, taču, āra gaisa temperatūrai paaugstinoties virs 13°C-15°C (katras mājas siltummezgla iestatījumi ir individuāli – pēc iedzīvotāju pieprasījuma), invidualā siltummezgla automātiskā vadība siltumenerģijas apjomu samazina līdz minimumam vai atslēdz pilnībā.

Īstenojot atjaunošanas un siltināšanas darbus visā mājā, ir iespējams sasniegt gada siltumenerģijas ietaupījumu pat līdz 40%-60%. Taču, ieguldot apkārtējās vides labiekārtošanā, iespējams ne tikai dzīvot sakārtotā vidē, bet arī paaugstināt sava nama ilgtspēju un īpašuma vērtību kopumā! Aicinām pieteikties sava mājokļa atjaunošanas un labiekārtošanas projektā! 

Palīdzēsim izstrādāt un saskaņot labiekārtošanas projektus, organizēt balsojumus par to veikšanu un izstrādi, kārtot projekta dokumentāciju un veikt tā īstenošanu, kā arī piesaistīt līdzfinansējumu kādas atbalsta programmas ietvaros.

 

 

Kādi ir dzīvokļu īpašnieku ieguvumi, piedaloties šajā projektā?

  • Ievērojami samazinās ēkas kopējais siltumenerģijas patēriņš

  • Būtiski samazinās ēkas avārijas riski un uzturēšanas izmaksas

  • Māja iegūst jaunu un modernu izskatu

  • Pieaug dzīvokļa īpašuma vērtība

Kāda veida projektiem var pieteikties?

Dzīvokļu īpašniekiem ir svarīgi vienoties, kāda veida projektu vai ieceri tie vēlas realizēt – izveidot vai paplašināt autostāvvietu, labiekārtot pagalmu, atjaunot ietves un gājēju celiņus, uzlabot iekšpagalma bērnu laukumus un apgaismojumu, izbūvēt atkritumu konteineru novietnes, nomainīt novecojušu liftu, atjaunot inženiersistēmas, veikt mājas siltināšanu, lodžiju iestiklošanu u.tml. Iespējas ir daudz – un tās noteikti jāizmanto, lai dzīvotu sakārtotā, drošā un labiekārtotā vidē.

 

Lēmumus par daudzdzīvokļu mājas teritorijas labiekārtošanu, ēkas atjaunošanu un citiem nepieciešamajiem uzlabošanas darbiem var pieņemt dzīvokļu īpašnieku kopsapulcē, ko pēc dzīvokļu īpašnieku iniciatīvas sasauc mājas pārvaldnieks.

 

Aicinām pieteikties konsultācijai!

Aicinām pieteikties konsultācijai par projektu īstenošanu un atbalsta iespējām savai daudzdzīvokļu mājai, aizpildot elektronisko pieteikumu savā klientu pašapkalpošanas portāla BonoDomo profilā "Īpašie piedāvājumi" sadaļā un dažu darba dienu laikā attīstības projektu speciālisti ar Jums sazināsies, lai sniegtu plašāku informāciju.

Savā ilggadējā pieredzē esam īstenojuši vairākus pārvaldībā esošo daudzdzīvokļu māju projektus, arī piesaistot pašvaldību un ALTUM finansiālo atbalstu. Tika realizēti vairāki labiekārtošanas darbi, kas ievērojami uzlaboja iedzīvotāju dzīves apstākļus – labiekārtoti iekšpagalmi, atjaunotas fasādes, izbūvētas konteineru novietnes u.c.

bottom of page