top of page

Klientu portāls BonoDomo!

BonoDomoLogo_krasains.png

​Vēlamies informēt par pozitīvām pārmaiņām klientu pašapkalpošanās portālā e-Namsaimnieks! Š.g. 07. martā “Latvijas Namsaimnieks” klientu portāls e-Namsaimnieks kļuva par daļu no starptautiskās pašapkalpošanās platformas BonoDomo. 
 

Ko tas nozīmē mūsu klientiem? Plašākas un mūsdienīgākas iespējas visiem e-Namsaimnieks lietotājiem. Turklāt, papildus funkcijas, kā piemēram, iespēja vienuviet pasūtīt dažādus ar māju saistītos pakalpojumus, tiks pievienotas laika gaitā, jo platforma tiks nepārtraukti attīstīta un pilnveidota, lai sniegtu klientiem maksimāli ērtu un plašu tās lietošanu.


 
Pandēmijas un ārkārtējās situācijas laikā mūsu klienti jo īpaši novērtēja attālinātās saziņas iespējas. Mūsu procesi, komunikācija, reakcijas laiks uz klientu jautājumiem un pieprasījumiem, pateicoties digitālajiem risinājumiem, saglabājās augstā līmenī. Tā, piemēram, pēdēja gada laikā 90% pieteikumu tika atrisināti bez kavējumiem - ievērojot noteiktos izpildes termiņus. Viena pieteikuma izpildes laiks sastādīja aptuveni 2 darba dienas un virs 89% klientu mūs joprojām sazvana no pirmās reizes.

Taču arī beidzoties ārkārtējai situācijai redzam, ka pašapkalpošanās portāla lietotāju skaits arvien pieaug, jo tas sniedz iespēju sekot visai aktuālajai informācijai jebkurā laikā un vietā, kā arī ļauj ātri un ērti risināt ar mājas pārvaldīšanu saistītos jautājumus. Ar šiem risinājumiem esam kļuvuši tuvāki saviem klientiem, padarot savstarpējo komunikāciju atklātāku, bet informācijas apmaiņu un saziņu ar apsaimniekotāju - daudz pieejamāku. Aicinām visus savus klientus aktīvi izmantot pašapkalpošanās portālu un mobilo aplikāciju
BonoDomo, Jūs noteikti novērtēsiet tās sniegtās priekšrocības! Gadījumā, ja Jums radīsies papildus komentāri vai ierosinājumi par tā lietošanu - priecāsimies Jūs uzklausīt.

BonoDomo_mob (002).png
03.png


 
Rēķinu saņemšana un apmaksa tiešsaitē
 

07.png

Skaitītāju rādījumu nodošana
 

01.png


Ērta pieteikumu reģistrācija
 

04.png

Aktuālās informācijas, paziņojumu, īpašo piedāvājumu saņemšana

06.png

Pilnveidojot platformu jaunas iespējas sekos tuvākajā laikā!

Svarīga informācija klientiem

  • Esošajiem eNamsaimnieks lietotājiem nav jāveic nekādas papildus darbības - visa profila informācija automātiski tika pārvirzīta uz jauno pašapkalpošanās platformu.

  • ​Lai pieslēgtos BonoDomo - izmantojiet savu pašreizējo eNamsaimnieks lietotājvārdu un pieslēgšanās paroli. Ja esat jauns lietotājs - veicat reģistrāciju un sekojiet tālākiem norādījumiem.

  • Jau iepriekš instalētā mobilā aplikācija e-Namsaimnieks tiek atjaunināta automātiski. Gadījumā, ja tehnisku iemeslu dēļ tā nenotika, aicinām to izdzēst un lejuplādēt pa jaunam, meklējot pēc nosaukuma BonoDomo.  Aplikācija pieejama gan Ios, gan Android ierīcēm.

Klientu rīcībā joprojām ir arī vienotais zvanu centrs, kas strādā 24h diennaktī, bez brīvdienām. Arī visus jautājumus, kas saistīti ar pašapkalpošanās portāla izmantošanu, klienti droši var adresēt zvanu centra apkalpošanas speciālistiem: t. 22124444

bottom of page