top of page

Svini Kaimiņu dienu saldi!

29. maijā Eiropā tiek atzīmēta Kaimiņu diena, kuras mērķis ir uzlabot savstarpējo komunikāciju un saliedētību sabiedrībā. Pirmo reizi Kaimiņu dienu svinēja Parīzē pirms vairāk nekā 20 gadiem. Kopš tā laika arvien vairāk valstu ir pievienojušās šīs dienas atzīmēšanā un šobrīd to svin miljoniem cilvēku visā pasaulē.

Šogad labu emociju vairošana un attiecību veidošana ar apkārtējiem ir īpaši svarīga, lai kliedētu depresīvas domas un uzlabotu garastāvokli, neskatoties uz esošo situāciju. Latvijas Namsaimnieks aicina ikvienu piedalīties Kaimiņu dienas akcijā un no 21. līdz 28. maijam savos sociālajos tīklos, augšupielādēt fotogrāfiju vai video ar sveicienu savam kaimiņam. Sveiciens jāatzīmē ar tēmturi #ManTevisPietrukst un 29. maijā tiks izlozēts viens laimīgais akcijas dalībnieks, kas saņems pilnu aukstumkasti ar saldējumu sev un savam kaimiņam.

Šobrīd, karantīnas laikā cilvēki bieži jūtas izolēti un aizmirsti, tāpēc tagad jo īpaši, katra mūsu uzmanības izpausme ir svarīga. Tāpēc šī akcija ir lieliska iespēja pievērst mazliet vairāk uzmanības un pacelt garastāvokli saviem kaimiņiem, kā arī atgādināt tuvumā dzīvojošajiem, ka mums viņu pietrūkst!

Kas ir jādara, lai piedalītos?

  1. Laika periodā no 21. līdz 28. maijam savos sociālajos tīklos, augšupielādē fotogrāfiju vai video ar sveicienu savam kaimiņam.

  2. Neaizmirsti atzīmēt savu publikāciju ar tēmturi #ManTevisPietrukst.

  3. 29. maijā Latvijas Namsaimnieks Facebook lapā uzzini rezultātus un laimīgos, kas saņems pilnu aukstumkasti ar saldējumu.

  4. Pastāsti par šo akciju arī citiem, lai vēl vairāk kaimiņu saņemtu sveicienus!

21.05.2020.

bottom of page