top of page

Jauns pašapkalpošanās portāls
e-Namsaimnieks.lv

Mēs nemitīgi strādājam pie pakalpojumu sniegšanas kvalitātes uzlabošanas, tāpēc nākamais loģiskais solis ir pašapkalpošanās portāla e-Namsaimnieks.lv attīstība. Esam priecīgi paziņot, ka no šodienas, Jūs to varat redzēt jaunā veidolā un ar jaunu funkcionalitāti!

Lai būtu informēts par sava dzīvokļa un mājas aktualitātēm reālā laikā, piereģistrējieties mūsu pašapkalpošanās portālā www.e-namsaimnieks.lv. Šobrīd portāls sniedz Jums iespēju redzēt rēķinus un citus saistītos dokumentus, reģistrēt ūdens skaitītāju rādījumu vērtības un komunicēt ar mums. Mēs turpinām strādāt pie pašapkalpošanās portāla attīstības un jau pavisam drīz Jums būs pieejami vēl vairāk tiešsaites pakalpojumu!

Mēs maināmies, lai attīstītos. Tāpēc, ja Jūs bijāt reģistrēts e-Namsaimnieks.lv lietotājs, līdz ar sistēmas uzlabojumiem un jauno funkcionalitāti, lūdzam Jūs nomainīt esošo paroli pret jaunu.

Ja Jūs vēl neesat mūsu pašapkalpošanās portāla e-Namsaimnieks.lv lietotājs, lūdzu reģistrējieties.

Lai reģistrētos:

  1. Pārejiet uz www.e-namsaimnieks.lv

  2. Ievadiet savus datus;

  3. Gaidiet reģistrācijas apstiprinājuma e-pastu.

Līdz ar pāreju uz jaunu pašapkalpošanās portālu, mēs pārejam arī uz jaunu rēķinu sistēmu. Tāpēc arī rēķini turpmāk būs jaunā veidolā un ar papildinātu informāciju!

Ja Jums rodas kādas neskaidrības zvaniet uz tālr. 22 12 4444 vai rakstiet uz e-pastu namsaimnieks@latvijasnamsaimnieks.lv, un mūsu Klientu apkalpošanas centrs būs priecīgs atbildēt uz visiem Jūsu jautājumiem!

 

Iepazīsim viens otru no jauna!

27.03.2020.

bottom of page