top of page

​Эффективные советы - как снизить счета за отопление?

​Около 77% от тарифа составляют расходы на закупку тепловой энергии и топлива – при повышении этих расходов, соответственно, увеличиваются и счета на отопление. Но жильцы вместе со своей управляющей компанией определенно могут внести различные улучшения и совершить действия, помогающие сэкономить средства, которые тратятся на отопление.

Cleanr no 191123.png

Jautājumu gadījumā par tarifa izmaiņām aicinām sazināties ar SIA "CLEAN R" klientu apkalpošanas centru, rakstot uz kc@cleanr.lv.

Kā samazināt izmaksas par atkritumu apsaimniekošanu? Šķirojot!

Skiro un ietaupi.webp

Atgādinām, ka šķirota stikla, papīra, plastmasas un metāla iepakojuma apsaimniekošana tiek nodrošināta bez maksas (pie nosacījuma, ka konteinera sastāvs ir atbilstošs), savukārt bioloģiski noārdāmo atkritumu izvešanas izmaksas ir zemākas par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu.Aicinām iedzīvotājus pievērst lielāku uzmanību atkritumu šķirošanā un ieviest videi draudzīgus paradumus - gan savā ģimenē, gan mājā kopumā! Šķirojot atkritumus ir iespējams samazināt nešķiroto atkritumu apjomu, tādejādi – maksāt mazāk un palīdzēt saglabāt tīru vidi sev apkārt!Papildus informācija un ieteikumi par atkritumu šķirošanu - lasiet ŠEIT.

bottom of page